Gear puller 2 jaw
zinc plated, drop forged
- size = 20''
Attention: this product can not be returned
zinc plated, drop forged
- size = 20''
Attention: this product can not be returned
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 600 mm |
|---|---|
| Width | 340 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 9.50 kg |