Poelietrekker 2 poot
verzinkt, drop forged
- maat = 20''
Let op: dit artikel kan niet geretourneerd worden
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 600 mm |
|---|---|
| Width | 340 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 9,50 kg |