Gear puller 2 and 3 arm
Is delivered in aluminum case
Attention: this product can not be returned
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 375 mm |
|---|---|
| Width | 90 mm |
| Height | 280 mm |
| Weight | 4,10 kg |