Gear puller 2 and 3 arm
Is delivered in aluminum case
Attention: this product can not be returned
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 375 mm |
|---|---|
| Width | 90 mm |
| Height | 280 mm |
| Weight | 4.10 kg |
Gear puller 2 and 3 arm
Is delivered in aluminum case
Attention: this product can not be returned
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 375 mm |
|---|---|
| Width | 90 mm |
| Height | 280 mm |
| Weight | 4.10 kg |