Poelietrekker 2 en 3 poot
Wordt geleverd in mooie aluminium koffer
Let op: dit artikel kan niet geretourneerd worden
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 375 mm |
|---|---|
| Width | 90 mm |
| Height | 280 mm |
| Weight | 4,10 kg |