[RP125108M] Rubber pad with steel plate 125mm Ravaglioli
Ponts élévateurs / supports en caoutchouc Marque : Falco Sollevatori Falco Sollevatori
Code produit : RP125108M
politique de retour de 14 jours.
Rubber pad / rubber support pad
Suitable for Ravaglioli lifts.
- dimensions = 125 x 125 x 26mm
- inner diameter = 104mm
Dimensions du produit :
Length 125 mm
Width 125 mm
Height 26 mm
Weight 0,28 kg
Dimensions de l'emballage :
Length 125 mm
Width 125 mm
Height 26 mm