[RP125108M] Rubber opnamepad met staalplaat 125mm Ravaglioli
Hefbruggen / Opnamerubbers Merk: Falco Sollevatori Falco Sollevatori
Productcode: RP125108M
14 dagen retourbeleid.
Rubberpad / rubber steunpad
Geschikt voor Ravaglioli bruggen.
- afmetingen = 125 x 125 x 26mm
- binnendiameter = 104mm
Productafmetingen:
Length 125 mm
Width 125 mm
Height 26 mm
Weight 0,28 kg
Afmetingen van de verpakking:
Length 125 mm
Width 125 mm
Height 26 mm