Swivel base for bench vise
Suitable for the BV125F bench vise with pipe jaws 125mm.
Product Dimensions
| Length | 195 mm |
|---|---|
| Width | 195 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 1.24 kg |
Package Dimensions
| Length | 205 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 1.33 kg |
Swivel base for bench vise
Suitable for the BV125F bench vise with pipe jaws 125mm.
| Length | 195 mm |
|---|---|
| Width | 195 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 1.24 kg |
| Length | 205 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 1.33 kg |