Draaiplateau voor bankschroef
Geschikt voor de BV125F bankschroef met pijpklem 125mm.
Productafmetingen:
| Length | 195 mm |
|---|---|
| Width | 195 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 1,24 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 205 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 1,33 kg |
Draaiplateau voor bankschroef
Geschikt voor de BV125F bankschroef met pijpklem 125mm.
| Length | 195 mm |
|---|---|
| Width | 195 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 1,24 kg |
| Length | 205 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 1,33 kg |