Sand blasting glas beads
- 100-200 micron
- 25kg
Glas beads is round grit suitable for cleaning and polishing non-ferro metals like aluminum and stainless steel.
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 550 mm |
|---|---|
| Width | 300 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 25,00 kg |