Straalgrit glasparels
- 100-200 micron
- 25kg
Glasparels zijn geschikt voor het reinigen en opknappen van non-ferro delen (o.a. aluminium / roestvrijstaal).
Te gebruiken met drukstraal, injectie en natstraalsystemen. De glasparels zijn ronde korrels.
De specifieke eigenschap van glasparel is het reinigen van een oppervlak zonder opruwing.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 550 mm |
|---|---|
| Width | 300 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 25,00 kg |