Workbench hex L keys holder
This holder for hex L keys provides space for 10 keys and is easy to attach to the tool wall of our workbenches and workshop modules.
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 113 mm |
|---|---|
| Width | 29 mm |
| Height | 93 mm |
| Weight | 0,20 kg |