Workbench hex L keys holder
This holder for hex L keys provides space for 10 keys and is easy to attach to the tool wall of our workbenches and workshop modules.
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.2 kg |
Package Dimensions
| Length | 113 mm |
|---|---|
| Width | 29 mm |
| Height | 93 mm |
| Weight | 0.20 kg |