Profielmeter / profieldieptemeter
Dit type eco-line profielmeter type RT10 klokmodel is geschikt voor banden van personenwagens. De meter is voorzien van een duidelijk afleesbare klok en een verstelbare ring, zodat de nul-stand opnieuw ingesteld kan worden.
meetbereik = 0 - 10mm
schaal = 0,1mm
Productafmetingen:
| Length | 113 mm |
|---|---|
| Width | 56 mm |
| Height | 29 mm |
| Weight | 0,19 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 135 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 62 mm |
| Weight | 0,23 kg |