Doppendoos professioneel
- 10x dop = 36, 41, 46, 50, 55, 60, 65, 70, 75, 80mm
- 2x verlengstuk = 200, 400mm
- 1x adapter voor verlengstuk
- 1x stang voor ratel = 550mm
- 1x ratelkop
Productafmetingen:
| Length | 685 mm |
|---|---|
| Width | 240 mm |
| Height | 140 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 690 mm |
|---|---|
| Width | 245 mm |
| Height | 145 mm |
| Weight | 27,50 kg |