T- schuifgreep
- 1/4"
- 115mm
- 1/4"
- 115mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 115 mm |
|---|---|
| Width | 10 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,05 kg |
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 115 mm |
|---|---|
| Width | 10 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,05 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren