Schuurschijf
Geschikt voor de band- en schijfschuurmachine 750W BSSM6X9.
velcro
diameter = 230mm
K40 korrel
materiaal = zirconia alumina ZK713X
Kenmerken van zirkonium materiaal:
geschikt voor metaal en hout
zorgt voor hoge verspaningssnelheden en een lange levensduur van het product
stevige stoffen achterkant voor betrouwbare prestaties
geschikt voor zowel droog als nat schuren
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,1 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 230 mm |
| Height | 5 mm |
| Weight | 0,10 kg |