Impact doppenset
Deze doppen zijn speciaal voor slagmoergereedschap. De doppen zijn extra sterk.
-8 = dop 24, 27, 29, 30, 32, 33, 36, 38mm
-aansluiting = 1"
-materiaal = chrome molydeen
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 350 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 5,70 kg |