Ratel
-72 tands
-quick release
-3/8"
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,32 kg |
Ratel
-72 tands
-quick release
-3/8"
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,32 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren