Ratel
-72 tands
-quick release
-1/4"
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 145 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,13 kg |
Ratel
-72 tands
-quick release
-1/4"
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 145 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,13 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren