Griptang voor plaatwerk 10"
- maat = 10" 250mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 245 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 0,71 kg |
Griptang voor plaatwerk 10"
- maat = 10" 250mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 245 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 0,71 kg |