Luchtcompressor 12V
- motorspanning = 12V
- luchtopbrengst = 71L/min @ 0 bar
- max. stroomverbruik = 30amp
- tank capaciteit = 5,7ltr
- motortype = permanent magneet
- maximale werkdruk = 7 bar
- max. arbeidscyclus = 33%
- max. omgevingstemperatuur = 70 graden Celcius
- min. omgevingstemperatuur = -70 graden Celcius
- slaat automatisch af als hij te warm word
Inclusief bandenpistool, koppelingen, slang en filters
Productafmetingen:
| Length | 375 mm |
|---|---|
| Width | 325 mm |
| Height | 270 mm |
| Weight | 11,7 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 485 mm |
|---|---|
| Width | 385 mm |
| Height | 330 mm |
| Weight | 13,15 kg |