Hydraulische hielbreker / hieldrukker / hielafdrukker
Deze Mammuth hielbreker is geschikt voor het vervangen van banden zonder het wiel eraf te halen door de band van de velgrand te persen.
klemcapaciteit = 4 ton
perscapaciteit = 5 ton
gebruiken met hydraulische pomp, met /- 600bar
werkbereik tot 125mm
Productafmetingen:
| Length | 430 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 320 mm |
| Weight | 15,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 375 mm |
|---|---|
| Width | 375 mm |
| Height | 160 mm |
| Weight | 16,10 kg |