Krachtvermeerderaar
inclusief 2 doppen 32mm en 33mm
- total lengte = 330mm
- kracht = 3800N/M
- overbrenging = 1:58
- aansluiting = 1''
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 370 mm |
|---|---|
| Width | 360 mm |
| Height | 220 mm |
| Weight | 7,50 kg |