Remleiding fels set
Deze felsset is geschikt voor dubbele en enkele kragen van koperen, aluminium en zacht stalen remleidingen en messing buizen tot 45 graden.
Inhoud:
5 adapters in de maten = 3/16", 1/4", 5/16", 3/8" en 1/2" (4.8, 6.4, 7.9,9.5 en 12.7mm)
leidinghouder
spreider
Productafmetingen:
| Length | 188 mm |
|---|---|
| Width | 136 mm |
| Height | 26 mm |
| Weight | 0,88 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 267 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,98 kg |