Opbergkist aanhangwagen/ gereedschapskist
/
jobsite box / aanhangerkist
- materiaal = staal
- afmetingen = 720 x 315 x 282mm
- binnenmaten = 700 x 300 x 275mm
Productafmetingen:
| Length | 720 mm |
|---|---|
| Width | 315 mm |
| Height | 282 mm |
| Weight | 13,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 750 mm |
|---|---|
| Width | 353 mm |
| Height | 305 mm |
| Weight | 13,60 kg |