Opbergkist / Gereedschapskist
/ Jobsite box
- materiaal = staal
- afmetingen = 915 x 432 x 541mm
- binnenmaten = 815 x 325 x 380mm
Productafmetingen:
| Length | 915 mm |
|---|---|
| Width | 432 mm |
| Height | 541 mm |
| Weight | 40,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 965 mm |
|---|---|
| Width | 450 mm |
| Height | 584 mm |
| Weight | 43,20 kg |