Opbergkist / gereedschapskist / jobsite box
- materiaal = staal
- afmetingen = 1220 x 615 x 720mm
- binnenmaten = 1125 x 510 x 550mm
Productafmetingen:
| Length | 1.220 mm |
|---|---|
| Width | 615 mm |
| Height | 720 mm |
| Weight | 65,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.270 mm |
|---|---|
| Width | 640 mm |
| Height | 775 mm |
| Weight | 70,50 kg |