Rolstoel rijplaat / oprijplaat vouwbaar
aluminium lichtgewicht met slipvaste toplaag
makkelijk te verplaatsen met handvat
- capaciteit = 270kg
- lengte = 122cm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 9,7 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.265 mm |
|---|---|
| Width | 75 mm |
| Height | 400 mm |
| Weight | 11,00 kg |