Verlengstuk met t-grip
-extra lang
-1/2"
-professioneel
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 500 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,54 kg |
Verlengstuk met t-grip
-extra lang
-1/2"
-professioneel
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 500 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,54 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren