Hamer en beitelset 5 delig
- 1 = 300g
- 1 = 400g rubberen hamer
- 1 = beitel 16x180mm
- 1 = beitel 18x80mm
- 1 = beitel 24x200mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 425 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 200 mm |
| Weight | 2,34 kg |