Flexibele ringratel steeksleutelset 12 delig
- maat = 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19mm
- 3 adapters met snelsluiting = 1/2"x19mm, 3/8"x13mm, 1/4"x10mm
- 1 bit adapter = 1/4"x10mm
- chrome vanadium
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 425 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 200 mm |
| Weight | 2,10 kg |