Luchtfilterregelaar ideaal voor het regelen en filteren van luchtdruk in pneumatische systemen.
- De behuizing van zwaar gegoten aluminium is ontworpen om veeleisende omstandigheden te weerstaan en consistente prestaties te leveren.
- Hij heeft een 3/8” schroefdraadaansluiting aan de onderkant voor eenvoudige montage op de tank.
- Uitgerust met een reduceerventiel, een ingebouwd filter en een manometer van 40 mm zorgt deze drukregelaar telkens weer voor een nauwkeurige regeling en een zuivere luchtstroom.
Specificaties
| Werkdruk max. | 12 Bar |
| Luchtaansluiting | 3/8" |
| Materiaal | Aluminium |
| Draadmaat | 1/4" |
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 115 mm |
| Height | 95 mm |
| Weight | 0,57 kg |