Haakse slijptol 5" lucht
Ideaal voor het bewerken van metaal, steen of hout.
Met de ingebouwde regelaar kunt u de snelheid aanpassen.
Het handvat aan de zijkant zorgt voor meer comfort en controle.
- max. toerental = 11.000rpm
- slijpschijf = 5" / 125mm
- luchtaansluiting = 1/4"
- slang aansluiting = 3/8"
- gemiddeld luchtverbruik = 141 L/min
- werkdruk = 6,3 bar
- lengte x hoogte = 225 x 140
- gewicht = 1,67kg
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 260 mm |
|---|---|
| Width | 145 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 2,05 kg |