Luchthoorn
- hoorn diameter = 14cm
- voor truck en auto
- rvs
Productafmetingen:
| Length | 570 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 140 mm |
| Weight | 1,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 575 mm |
|---|---|
| Width | 145 mm |
| Height | 145 mm |
| Weight | 1,14 kg |
Luchthoorn
- hoorn diameter = 14cm
- voor truck en auto
- rvs
| Length | 570 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 140 mm |
| Weight | 1,0 kg |
| Length | 575 mm |
|---|---|
| Width | 145 mm |
| Height | 145 mm |
| Weight | 1,14 kg |