Air horn
- horn diameter = 14cm
- for trucks and automobile
- stainless steel
Produkt Abmessungen:
| Length | 570 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 140 mm |
| Weight | 1,0 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 575 mm |
|---|---|
| Width | 145 mm |
| Height | 145 mm |
| Weight | 1,14 kg |
Air horn
- horn diameter = 14cm
- for trucks and automobile
- stainless steel
| Length | 570 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 140 mm |
| Weight | 1,0 kg |
| Length | 575 mm |
|---|---|
| Width | 145 mm |
| Height | 145 mm |
| Weight | 1,14 kg |