Luchthoorn
- 24V
- hoorn diameter = 15cm
- voor truck en auto
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 645 mm |
|---|---|
| Width | 170 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 1,55 kg |
Luchthoorn
- 24V
- hoorn diameter = 15cm
- voor truck en auto
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 645 mm |
|---|---|
| Width | 170 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 1,55 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren