De filter-combinatie voor perslucht van AirPro is een betrouwbare oplossing die is ontworpen om de efficiëntie, levensduur en prestaties van persluchtsystemen en persluchtgereedschap te verbeteren.
- Moeiteloos snelwisselsysteem vereenvoudigt installatie en onderhoud.
- Drukbereik van 0 tot 15.5 bar, waardoor deze luchtverzorgingsset geschikt is voor gebruik in combinatie met de meest voorkomende compressoren.
- Uitgebreid luchtbeheer combinatie van waterafscheiding ,filtratie, drukregeling en smering voor betere prestaties van het pneumatische systeem.
- Precisiedrukregeling levert nauwkeurige drukregeling om te voldoen aan specifieke systeemvereisten.
- Langere levensduur van apparatuur vermindert slijtage door schone, gesmeerde lucht.
Specificaties
| Materiaal | Aluminium |
| Luchtaansluiting | 3/4" |
| Schroefdraad type | BSP |
| Filterelement | 5 µm |
| Temperatuurbereik | 5°C to +60°C |
| Drukgebied | 0 ~ 15.5 Bar |
| Doorstroming max. | 4000 L/min |
| Afvoercapaciteit | 0.08 L |
| Oliecapaciteit | 0.15 L |
| Aanbevolen smeermiddelen | OLB32 |
Productafmetingen:
| Length | 156 mm |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Height | 271 mm |
| Weight | 1,75 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 159 mm |
|---|---|
| Width | 289 mm |
| Height | 99 mm |
| Weight | 2,00 kg |