Rubber luchtslang
Blubird luchtslangen behoren tot de lichtste en sterkste rubberen luchtslangen. De slangen zijn zeer flexibel in extreme weersomstandigheden van -45 tot 87 graden Celsius.
Kenmerken:
- ultralicht, supersterk rubber
- ozonbestendig: biedt bescherming tegen extreem weer, slijtage en knikken
- polyester gevlochten versterking
- 4-vinger handvat voor meer grip
- oliebestendig: bestand tegen vet, olie en diesel
Specificaties
| Buiten diameter | 13 mm |
| Binnen diameter slang | 6 mm |
| Aansluiting | 1/4" M BSP externe schroefdraad |
| Barstdruk | 82 Bar |
| Temperatuurbereik | -45°C to +87°C |
| Werkdruk max. | 20 Bar |
| Veiligheidsfactor | 4:1 |
| Bescherming | Polyester |
| Materiaal | Rubber |
| Lengte slang | 10 m |
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 225 mm |
|---|---|
| Width | 225 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 1,34 kg |