Werkblad RVS dubbel
Dit werkblad van RVS is te monteren op alle onderkasten uit de EXPERT serie als deze per 2 samengevoegd zijn. Het werkblad is ook los verkrijgbaar.
Productafmetingen:
| Length | 1.239 mm |
|---|---|
| Width | 550 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 19,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.270 mm |
|---|---|
| Width | 570 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 20,00 kg |