Werkblad Massief beukenhout dubbel
Dit werkblad van massief beukenhout is te monteren op alle onderkasten uit de EXPERT serie als deze per 2 samengevoegd zijn. Het werkblad is te combineren met andere modules uit de EXPERT serie en is onderdeel van de volgende modules:
- BGMODA, BGMODB, BGMODC, BGMODE, BGMODF, BGMODG, BGMODH, BGMODI, BGMODJ
Productafmetingen:
| Length | 1.239 mm |
|---|---|
| Width | 550 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 14,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.270 mm |
|---|---|
| Width | 570 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 15,00 kg |