Bankhamer
Deze XPTools krachtige bankhamer is geschikt voor standaard slagwerk en wordt voornamelijk gebruikt door bank- en plaatwerkers. De hamer is voorzien van een iets bolvormig baanvlak en aan de andere kant een pen die haaks staat op de richting van de steel.
1000 gram
Productafmetingen:
| Length | 360 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 1,358 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 360 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 1,36 kg |