Potkrik / krik
- capaciteit = 3 ton
- min. hoogte = 194mm
- max. hoogte = 372mm
- hefhoogte = 118mm
- verstelbare hoogte = 60mm
Productafmetingen:
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 92 mm |
| Height | 194 mm |
| Weight | 3,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 115 mm |
|---|---|
| Width | 105 mm |
| Height | 225 mm |
| Weight | 3,42 kg |