Demonteer hulpstuk motorfiets velgen / motorfiets adaptor demonteer / motorfiets klauwen
Geschikt voor de demonteer apparaten ZH620, ZH626, ZH650 en ZH650F.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 5,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 520 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 180 mm |
| Weight | 5,30 kg |