Motorrad Klauen
Suitable for the tyre changers ZH620, ZH626, ZH650 and ZH650F.
Produkt Abmessungen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 5,0 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 520 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 180 mm |
| Weight | 5,30 kg |
Motorrad Klauen
Suitable for the tyre changers ZH620, ZH626, ZH650 and ZH650F.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 5,0 kg |
| Length | 520 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 180 mm |
| Weight | 5,30 kg |
Diese anderen Produkten könnten Sie interessieren