Banden montagespray universeel
Eigenschappen:
- verlicht montage en ook latere demontage doordat de band niet aan de velg kleeft
- zeer zuinig in verbruik
- monteren en demonteren kost minder tijd en kracht door het hoge glijvermogen
- heeft een verzorgende werking op de banden
- voorkomt scheuren en veroudering
- sneldrogend om te voorkomen dat de band gaat schuiven op de velg
- biologisch afbreekbaar en veroorzaakt geen contactallergie voor zover bekend
- werktemperatuur = -30 graden t/m 50 graden celcius
- inhoud = 400ml
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 60 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 250 mm |
| Weight | 0,42 kg |