Plaatschaar
- maat blad = 200mm
Capaciteiten licht staal:
- rond staal = 16mm
- vierkant staal = 16mm
- plat staal = 100 x 10mm
- T-staal = 40 x 6mm
- plaatstaal = 8mm
Productafmetingen:
| Length | 1.180 mm |
|---|---|
| Width | 260 mm |
| Height | 590 mm |
| Weight | 45,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 660 mm |
|---|---|
| Width | 280 mm |
| Height | 610 mm |
| Weight | 52,00 kg |