Bandenvet zwart 5L
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 5,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 210 mm |
|---|---|
| Width | 210 mm |
| Height | 180 mm |
| Weight | 5,00 kg |
Bandenvet zwart 5L
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 5,0 kg |
| Length | 210 mm |
|---|---|
| Width | 210 mm |
| Height | 180 mm |
| Weight | 5,00 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren