Bandenvet universeel
Geschikt voor alle soorten banden.
Eigenschappen:
- hoog glijvermogen, droogt transparant op
- kleur = wit
- inhoud = 5kg
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 245 mm |
|---|---|
| Width | 245 mm |
| Height | 195 mm |
| Weight | 5,00 kg |