Reifenmontagepaste universell
Suitable for all kinds of tyres.
Features:
- high gliding capacity
- colour = white
- content = 5kg
Produkt Abmessungen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 245 mm |
|---|---|
| Width | 245 mm |
| Height | 195 mm |
| Weight | 5,00 kg |